nauczyciel gry na pianinie, Szczecin - oferta pracy - GoldenLine.plYamaha Szkoła Muzyczna w Szczecinie - nauczyciel gry na pianinie

Oferta archiwalna

Yamaha Szkoła Muzyczna w Szczecinie

Yamaha Szkoła Muzyczna w Szczecinie należy do międzynarodowej sieci szkół. Zajmuje się edukacją muzyczną dzieci , młodzież oraz dorosłych.

nauczyciel gry na pianinie

Miasto: Szczecin

Region: zachodniopomorskie

Opis stanowiska:

-Prowadzenie zajęć grupowych w programie Junior Music Course
- Prowadzenie zajęć grupowych nauki gry na keyboardzie w programie Fun Key
- Prowadzenie zajęć indywidualnych nauki gry na fortepianie w programie Pianoforte
- ogólna edukacja wczesnodziecięca

Wszelkie informacje odnośnie szkoły znajdą Państwo na stronie www. yamahaszkola.com

Dla kandydatów szukających pracy na stałe - możliwość umowy o pracę

Przyjmujemy również osoby do pracy na 2 lub 3 dni w tygodniu

Zajęcia odbywają się głównie  popołudniami.
Praca od września 2019. Szkolenia odbywają się w sierpniu.

Wymagania:

Wymagane wykształcenie muzyczne , dyspozycyjność oraz doświadczenie.

Oferujemy:

W związku z rozwojem poszukujemy osoby do prowadzenia zajęć umuzykaniających dla dzieci oraz indywidualnych zajęć z fortepianu i keyboardu. Gwarantujemy profesjonalne szkolenia oraz pracę na stałe.