Sekretarka/sekretarz, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.pl Urząd Lotnictwa Cywilnego - Sekretarka/sekretarz <br><span id="uwagiDoStanowiska">w Departamencie Operacyjno-Lotniczym (LOL)</span>

Dyrektor Generalny Urzędu Lotnictwa Cywilnego ogłasza nabór na stanowisko:

Sekretarka/sekretarz
w Departamencie Operacyjno-Lotniczym (LOL)

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: Oferta pracy – sekretariat LSM

Wymiar etatu: pełny etat
Rodzaj umowy o pracę: umowa na czas określony – zastępstwo za nieobecnego pracownika
Miejsce wykonywania pracy:
Urząd Lotnictwa Cywilnego
ul. Marcina Flisa 2
02-247 Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

1) codzienne odbieranie korespondencji z Kancelarii Urzędu i po zadekretowaniu przez Dyrektora LOL lub Zastępcę Dyrektora LOL przekazywanie jej do realizacji odpowiednim komórkom wewnętrznym w ramach Departamentu;
2) nadzorowanie obiegu dokumentacji (papierowej i elektronicznej) w ramach LOL i ULC; w tym:

  • prowadzenie ewidencji korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • przekazywanie/wysyłanie korespondencji wychodzącej,
  • wprowadzanie do SEOD korespondencji przychodzącej,
  • prowadzenie wewnętrznego rejestru pism LOL;

3)realizacja wszelkich zadań związanych z prowadzeniem sekretariatu Dyrektora, tj.:

  • prowadzenie kalendarza przełożonego,
  • umawianie i organizacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych;
  • realizowanie wszelkich spraw formalnych związanych z wyjazdami służbowymi przełożonych;

4) przechowywanie dokumentacji rozpatrzonej bezpośrednio przez Dyrektora LOL oraz Zastępcę Dyrektora LOL;
5) przygotowywanie na polecenie Dyrektora LOL lub Zastępcy Dyrektora LOL projektów pism i odpowiedzi na wewnętrzną korespondencję, w celu wsparcia bieżącej pracy LOL;
6) zamawianie na formularzach BDG artykułów biurowych, produktów spożywczych oraz wody,
7) przygotowywanie wniosków zakupowych w elektronicznym systemie obiegu dokumentów (SEOD),
8) przygotowywanie wniosków w SEOD o dostęp do systemów informatycznych, pomieszczeń Urzędu oraz o upoważnienie do przetwarzania danych osobowych,
9) prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników LOL w formie przewidzianej w regulaminie pracy ULC, w tym monitorowanie systemu rejestracji czasu pracy (RCP) dla pracowników LOL,
10) wykonywanie innych czynności zleconych przez Dyrektora LOL lub Zastępcę Dyrektora LOL związanych z działalnością Departamentu.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

wymagania niezbędne:

  • wykształcenie: średnie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • umiejętność obsługi komputera - pakiet MS Office (Word, Excel, Power Point),
  • komunikatywność, umiejętność współpracy oraz umiejętność organizacji pracy.

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

  • praca biurowa przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie,
  • obsługa klientów wewnętrznych i zewnętrznych.

Wymagane dokumenty oświadczenia:

  • CV i list motywacyjny,
  • kopia dokumentu potwierdzającego wykształcenie,
  • oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • oświadczenie kandydata o posiadaniu obywatelstwa polskiego.

Dodatkowe dokumenty i oświadczenia:

  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru

Dokumenty należy złożyć osobiście lub przesłać pocztą/e-mail.

Termin składania dokumentów: 31 maja 2019r.
Decyduje data: stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do Urzędu
Miejsce składania dokumentów:
Punkt Obsługi Klienta
z dopiskiem na kopercie i liście motywacyjnym: "Oferta pracy – sekretariat LOL" lub e-mail: rekrutacja@ulc.gov.pl (za potwierdzeniem otrzymania wiadomości – załączone skany wymaganych dokumentów).

Inne informacje:

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatkami/kandydatami na podstawie złożonych aplikacji.

Aplikacje kandydatek/ów nie będą zwracane, natomiast 3 miesiące po zakończeniu naboru oferty osób niezatrudnionych zostaną komisyjnie zniszczone.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel.: (22) 520 72 41/ 74 02
lub e-mail: rekrutacja@ulc.gov.pl

Przykładowy wzór oświadczeń dostępny jest na stronie:

DANE OSOBOWE - KLAUZULA INFORMACYJNA

Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Każdy kandydat przystępujący do naboru podaje swoje dane dobrowolnie. Bez podania wymaganych danych osobowych nie będzie możliwy udział w naborze.

  • Administrator danych i kontakt do niego: Prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego, ul. Marcina Flisa 2, 02-247 Warszawa, tel: 22 520 72 00, adres e-mail: kancelaria@ulc.gov.pl
  • Kontakt do inspektora ochrony danych: daneosobowe@ulc.gov.pl
  • Cel przetwarzania danych: przeprowadzenie naboru na stanowisko pracy w służbie cywilnej
  • Informacje o odbiorcach danych: przeprowadzenie naboru na stanowisko pracy w służbie cywilnej
  • Okres przechowywania danych: czas niezbędny do przeprowadzenia naboru na stanowisko pracy w służbie cywilnej (z uwzględnieniem 3 miesięcy, w których dyrektor generalny urzędu ma możliwość wyboru kolejnego wyłonionego kandydata, w przypadku, gdy ponownie zaistnieje konieczność obsadzenia tego samego stanowiska)
  • Uprawnienia:
    • prawo żądania od administratora danych dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia
    • przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, a także prawo do przeniesienia danych; żądanie w tej sprawie można przesłać na adres kontaktowy administratora danych, podany powyżej prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego
  • Podstawa prawna przetwarzania danych: art. 221 Kodeksu pracy oraz art. 26 i nast. ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o służbie cywilnej w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c RODO
  • Inne informacje: podane dane nie będą podstawą do zautomatyzowanego podejmowania decyzji; nie będą też profilowane