Pomocnik kucharza/Pomoc kuchenna (m/k) - Holandia, Holandia - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Pomocnik kucharza/Pomoc kuchenna (m/k) - Holandia

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pomocnik kucharza/Pomoc kuchenna (m/k) - Holandia

Miejsce pracy: Holandia

Nr. ref.: a0t4H00000WJL6YQAX

Obowiązki:

  • wykonywanie prac pomocniczych w kuchni (czyszczenie, zmywanie naczyń, uzupełnianie zapasów, porcjowanie produktów).

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • odpowiedzialność za powierzone obowiązki,
  • umiejętność współpracy, pracy w grupie,
  • mile widziane doświadczenie w branży gastronomicznej.

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne zarobki (1600 - 2000 euro),
  • darmowy nocleg (prywatne pokoje z WiFi),
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.