Monter okien, - oferta pracy - GoldenLine.plParetti - Monter okien

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Monter okien

Region: Cała Polska

Numer ref.: MO/NL/KG

Opis stanowiska:

  • Montaż ram okiennych na nowych budowach oraz przy remontach
  • Montaż listw przyszybowych, uszczelnianie okien

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako monter okien
  • Własny samochód
  • Dobra znajomość języka angielskiego/niemieckiego/holenderskiego
  • Mile widziane własne podstawowe narzędzie + buty i kask

Oferujemy:

  • Tygodniówki w wysokości 475 - 525€ na rękę (zależne od doświadczenia)
  • Zakwaterowanie opłacone przez firmę - pokoje  1 osobowe
  • Umowa holenderska
  • Pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl