Główny Analityk Systemów, Łódź - oferta pracy - GoldenLine.plOrange - Główny Analityk Systemów

Oferta archiwalna

Główny Analityk Systemów

Łódź
Region: łódzkie

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milinów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Zadania
  • Zapewnienie dostępności infrastruktury IT dla systemów obsługiwanych przez Orange
  • Obsługa, usuwanie i koordynacja złożonych wielowarstwowych awarii, incydentów w infrastrukturze środowisk IT
  • Realizacja niestandardowych i skomplikowanych prac wdrożeniowych
  • Uczestnictwo w projektach dotyczących optymalizacji, rozwoju i wdrożeń systemów
  • Uczestnictwo w procesach: dostarczanie infrastruktury, zarządzanie zmianą, zarządzanie konfiguracją, zarządzanie incydentami, zarządzanie problemami
Pasujesz
do nas jeżeli
  • Posiadasz minimum 5-letnie doświadczenie w obsłudze serwerów z OS Windows  oraz OS Linux
  • Znasz platformy wirtulizacyjne (Hyper-V, VMware)
  • Znasz narzędzia do automatyzacji (np. ansible i Puppet)
  • Masz podstawową wiedzę z zakresu utrzymania platformy Big Data
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację pisemną i słowną
  • Jesteś gotowy na pracę w systemie zmianowym (8.00-16.00,14.00-22.00)
Mamy
dla Ciebie
  • widoczne efekty
  • przestrzeń do inicjatywy
  • opiekę medyczną
  • kartę fitprofit
  • realne wyzwania na co dzień, zawsze na czasie

Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs