Customer Experience Evaluator, - oferta pracy - GoldenLine.plAlbatross CX - Customer Experience Evaluator

Oferta archiwalna

Albatross CX

Albatross CX pomaga markom premium i luksusowym dostosować się do zmieniającego się otoczenia.

Wielu konsumentów nie uważa już marek za zwykłych dostawców produktów, ale za część swojego stylu życia. Oczekują, że marki dostarczą szczególnych i niezapomnianych doświadczeń oraz zbudują z nimi długotrwałe relacje.

Naszą misją jest pomóc markom dostosować się do zmieniającej się rzeczywistości, poprzez przechodzenie od modelu usług opartych na transakcjach do spersonalizowanej relacji i modelu emocjonalnego.

Albatross CX, jako ceniona agencja obsługi klienta dla marek premium i luksusowych, oferuje dostosowane do potrzeb programy, łączące informację zwrotną na temat obsługi, wielopunktową ocenę doświadczeń klientów, spostrzeżeń dotyczących sprzedaży detalicznej oraz szkolenia i coaching. Oferują one naszym Klientom kompleksowe rozwiązanie, które angażuje pracowników, inspiruje klientów i buduje długotrwałe, oparte na emocjach relacje.

Ponad 200 marek luksusowych i marek premium na całym świecie, powierzyło swoje doświadczenia konsumenckie Albatross CX.

Customer Experience Evaluator

Region: małopolskie

Opis stanowiska:

Wyobraź sobie, otrzymywanie wynagrodzenia za zakupy w  sklepach najbardziej znanych marek premium na świecie.

Zwiększ swoje dochody  wkraczając w świat luksusu.

Doświadczaj najwyższej klasy obsługi podczas zakupów… i otrzymuj za to wynagrodzenie.

To elitarna szansa od Albartoss CX dostępna teraz dla kobiet i mężczyzn z całej Polski.

Zrealizuj prostą wizytę w ekskluzywnym butiku w Twojej okolicy, wypełnij ankietę online i otrzymaj wynagrodzenie. To Twoje zaproszenie do świata luksusu.

Aby zapewnić sobie miejsce, już dziś zarejestruj się na stronie: http://register.albatrossonline.com

Liczba miejsc jest ograniczona.

Największe światowe marki czekają na Ciebie. Czy jesteś na to gotów?

Wymagania:

J. angielski na poziomie podstawowym.

Oferujemy:

1. Zarejestruj się online.

2. Odwiedź luksusowy sklep.

4. Wypełnij krótką ankietę online.

5. Zbieraj nagrody.

Miejsca są ograniczone. Aplikuj już dziś i zarabiaj na zakupach w luksusowym stylu.