Vice President / General Manager - Automotive production company, Katowice, Gliwice, Tychy, Rybnik, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Sosn - oferta pracy - GoldenLine.plRecruit Europe - Vice President / General Manager - Automotive production company

Międzynarodowy Koncern Automotive poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:
Vice President / General Manager. To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 20 letnie doświadczenie w dziale HR albo production znajomość języka angielskiego na co najmniej poziomie biznesowym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

Vice President / General Manager - Automotive production company

Miasto: Katowice, Gliwice, Tychy, Rybnik, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Sosnowiec, Żory, Zabrze, Bytom, Pyskowice

Region: śląskie

Obowiązki:

  • Kształtowanie i realizacja polityki personalnej, zgodnej ze strategią i celami firmy;
  • Zarządzanie production plant
  • Tworzenie planu zatrudnienia, koordynowanie procesu rekrutacji pracowników;
  •  Nadzór nad sprawnym procesem komunikacji wewnętrznej firmy;
  •  Projektowanie i realizacja procesów szkoleniowych, rozwojowych, ocen pracowniczych;
  • Bieżące wsparcie dla kadry kierowniczej w zarządzaniu zasobami ludzkimi;
  • Całokształt zadań związanych z personelem;
  • Prowadzenie spraw związanych z ubieganiem się o pozwolenie na pracę dla cudzoziemców, wiz oraz kart stałego pobytu;
  • Sporządzanie raportów i prezentacji, bieżąca współpraca z siedzibą główną Spółki.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Min. 20 -letnie doświadczenie na równorzędnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – praca w międzynarodowym otoczeniu;
  • Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu technik zarządzania zasobami ludzkimi;
  • Znajomość prawa pracy, przepisów ubezpieczeń społecznych i podatkowych, zasad naliczania wynagrodzeń;
  • Umiejętności organizacyjne;
  • Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel);
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Możliwość używania języka obcego;
  • Rozwój zdolności personalnych i profesjonalnych;
  • Indywidualne podejście do pracownika;
  • Przyjazne warunki pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Jeśli jesteś  zainteresowany i chcesz się dowiedzieć więcej prześlij swoje CV
w języku angielskim

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracydla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".