Mechanik/ Elektromechanik - od 15 euro brutto za godzinę - Praca w Belgii, Diest - oferta pracy - GoldenLine.plKS Service - Mechanik/ Elektromechanik - od 15 euro brutto za godzinę - Praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z branży zajmującej się sprzedażą oraz naprawą wózków widłowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: MECHANIK / ELEKTROMECHANIK

Mechanik/ Elektromechanik - od 15 euro brutto za godzinę - Praca w Belgii

Miejsce pracy: Diest
Region: Cała Polska

ZADANIA:

  • przegląd techniczny i naprawa wózków widłowych, podnośników oraz ładowarek teleskopowych
  • naprawa silników Diesla, instalacji LPG oraz układów hydraulicznych
  • prace konserwatorskie maszyn
  • samodzielne planowanie pracy

OCZEKUJEMY:

  • wcześniejszego doświadczenia jako mechanik lub elektromechanik
  • podstawowej wiedzy z zakresu naprawy wózków widłowych i podnośników
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia w wysokości od 15 euro brutto za godzinę
  • zorganizowanie zakwaterowania i opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii
  • benefity w postaci trzynastej pensji, karty paliwowej oraz pakietu prywatnej opieki medycznej
Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.