Cieśla szalunkowy, Holandia - oferta pracy - GoldenLine.plParetti - Cieśla szalunkowy

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838.

Cieśla szalunkowy

Miejsce pracy: Holandia

Region: Cała Polska

Numer ref.: CSZ/NL/KG

Opis stanowiska:

  • Praca z wykorzystaniem szalunków przy dużych jak i małych konstrukcjach
  • Praca samodzielna z rysunkiem technicznym
  • Zespoły 2- osobowe mile widziane ( w tym wypadku znajomość języka wymagana u jednej z osób)

Wymagania:

  • Przynajmniej 4 lat aktualnego doświadczenia
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - wymóg konieczny
  • Własny samochód oraz zestaw podstawowych narzędzi
  • Certyfikat VCA

Oferujemy:

  • Stawkę 550- 575 € / tydzień na rękę
  • min. 40 godzin pracy w tygodniu
  • Zakwaterowanie opłacone przez firmę
  • Własny 1 osobowy pokój
  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Praca na dłuższy okres czasu

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl