Carriers Relations Manager - KAM, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plPROFESJA - Carriers Relations Manager - KAM

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.
Naszym Klientem jest firma zajmująca się hurtową sprzedażą usług głosowych dla Telekomunikacji na obszarze całego świata.

Carriers Relations Manager - KAM

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: HUN/WAR

Zakres Obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów i dostawców (konfernecje, targi, linked, emailing).
  • Współpraca i dbanie o relacje z operatorami telekomunikacyjnymi i call centrami.
  • Zwiększenie marży na usługach tranzytu połączeń telekomunikacyjnych poprzez obniżanie kosztów oraz dbanie o sprzedaż.
  • Obsługa rynku krajowego i zagranicznego

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie telekomunikacyjnej.
  • Znajomość hurtowego rynku telekomunikacyjnego.
  • Doskonała znajomość Excela i zdolności analityczne w celu porównywanie cenników kosztowych i sprzedażowych.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Posiadanie własnej bazy klientów.

Oferujemy

  • Praca w oparciu o umowę o pracę lub działalność gospodarczą.
  • Wynagrodzenie podstawowe + prowizje.
  • Możliwość pracy w systemie home-office.
  • Zapewnione narzędzia pracy: telefon, laptop.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.