SPAWACZ MAG/MIG/TIG, Niemcy, różne lokalizacje - oferta pracy - GoldenLine.plImpactJob - SPAWACZ MAG/MIG/TIG

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją Kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.
Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszych Klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ MAG/MIG/TIG

Miejsce pracy: Niemcy, różne lokalizacje

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie powierzchni do spawania
  • Spawanie elementów i konstrukcji stalowych różnymi metodami spawania
  • Spawanie różnych blach
  • Spawanie stali nierdzewnej i stali szlachetnej
  • Prace z rysunkiem technicznym
  • Spawanie czarnej stali

WYMAGANIA:

  • Minimum 3-letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie spawacza (warunek konieczny)
  • Min. PODSTAWOWAznajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • AKTUALNY certyfikat spawalniczy na przynajmniej jedną z metod: MAG/MIG/WIG (warunek konieczny)
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (11-14 euro brutto/godzina + 30-45 euro netto diety/przepracowany dzień)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ImpactJob Monika Kowacz z siedzibą w Skawinie (NIP 6792949839) moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do pracy za granicą oraz w celu ich umieszczenia w bazie danych osób zainteresowanych pracą za granicą. Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych każdy ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zarządzania, zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych, jak również zgoda na ich przetwarzanie, jest dobrowolne.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.