Operator wózka widłowego (m/k), Strzelce Opolskie - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Operator wózka widłowego (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator wózka widłowego (m/k)

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Nr. ref.: a0t4H00000pM53wQAC

Obowiązki:

  • obsługa wózka widłowego oraz dbanie o jego stan techniczny,
  • dostarczanie materiałów do produkcji,
  • załadunek i rozładunek samochodów,
  • przygotowywanie towarów do wysyłki,
  • skanowanie palet.

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • dostępność do pracy w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym - ruch ciągły.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego klienta na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • nagrody uznaniowe,
  • wdrożenie przy wsparciu doświadczonych pracowników,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.