Konserwator - techniczna obsługa nieruchomości, Katowice - oferta pracy - GoldenLine.plWadwicz - Konserwator - techniczna obsługa nieruchomości

Wadwicz Grupa to połączenie doświadczenia i innowacyjności w zakresie świadczonych usług HR. Proponowane przez nas rozwiązania stają się doceniane na rynku ze względu na indywidualne i kompleksowe podejście.

Aktualnie dla naszego kluczowego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Konserwator - techniczna obsługa nieruchomości

Miejsce pracy: Katowice

Region: śląskie

Zakres obowiązków:

  • Obsługa techniczna budynków,
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych na instalacji elektrycznej, osprzęcie i urządzeniach elektrycznych,
  • Ocena sprawności instalacji wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych,
  • Wykonywanie przeglądów roboczych budynków i terenów zewnętrznych,
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych na instalacji centralnego ogrzewania,
  • Wykonywanie prac rzemieślniczych, drobnych prac ogólnobudowlanych, stolarsko-ciesielskich, gospodarczych,
  • Wykonywanie przeglądu i ocena stanu wyposażenia technicznego budynku,
  • Kontrola sprawności urządzeń pomiarowych.

Oczekujemy:

  • wykształcenia średniego technicznego
  • doświadczenia w obsłudze nieruchomości
  • umiejętności „złotej rączki”
  • mobilności
  • czynnego prawa jazdy kat.B
  • uprawnień energetycznych G1 E do 1 kV.

Dzięki Nam zyskujesz:

  • pracę na rzecz lidera branży telekomunikacyjnej w kraju w atrakcyjnej lokalizacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • profesjonalne narzędzia pracy
  • dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej, pracowniczego ubezpieczenia grupowego i karty Multisport

Zainteresowanych prosimy o przysyłanie aplikacji poprzez przycisk

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.