Specjalista ds. Sprzedaży w Salonie Firmowym Orange, Sosnowiec, ul. Stanisława Staszica 8b (CH Plejada) - oferta pracy - GoldenLine.plOrange - Specjalista ds. Sprzedaży w Salonie Firmowym Orange <br><span id="uwagiDoStanowiska"><font>(umowa o pracę na czas określony)</font></span>

Oferta archiwalna

Specjalista ds. Sprzedaży w Salonie Firmowym Orange
(umowa o pracę na czas określony)

Sosnowiec, ul. Stanisława Staszica 8b (CH Plejada)
Region: śląskie

Jesteśmy w czołówce firm w rankingu Top Employer Polska. Co to oznacza? Mniej więcej tyle, że trudno znaleźć lepszego pracodawcę na rynku. To też pewność, że praca z nami to nie tylko wykonywanie zadań - to wyjątkowa misja poprawiania jakości życia milionów Polaków przez rozwiązania telekomunikacyjne.

Zadania
  • sprzedaż i promowanie naszej oferty wśród klientów odwiedzających salony Orange
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • obsługa klientów zgodnie ze standardami Orange
  • edukowanie klientów z zakresu nowych technologii
  • stałe uaktualnianie wiedzy o ofertach Orange oraz rynku telekomunikacyjnym
Pasujesz
do nas jeżeli
  • posiadasz umiejętność słuchania i odpowiadania na potrzeby klientów
  • jesteś gotowy/a do bycia doradcą i opiekunem klientów
  • interesujesz się nowymi technologiami
  • masz pasję i dynamizm w realizacji zadań
  • dbasz o satysfakcję klientów
  • jesteś skuteczny/a w działaniu
  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów
Mamy
dla Ciebie
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • kartę sportową bez limitu
  • internet i telefon bez limitu
  • prywatną opiekę medyczną

Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs