Inżynier ds. jakości, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plLG Chem - Inżynier ds. jakości

Oferta archiwalna

Inżynier ds. jakości

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Firma LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. jest nową inwestycją koreańskiego koncernu LG w Polsce. Fabryka zlokalizowana w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem będzie jedyną bazą masowej produkcji baterii litowo-jonowych branży automotive w Europie.

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie odpowiednich standardów jakości danego produktu.
  • Tworzenie, wdrażanie oraz nadzór nad przestrzeganiem systemów, standardów, metod i technik - zapewnienia jakości.
  • Zapewnienie niezbędnej dokumentacji do kontroli jakości procesu wytwarzania oraz produktów,
  • Analizowanie problemów jakościowych i wdrażanie działań korygujących, zapobiegawczych wraz z monitoringiem i ich oceną.
  • Współpraca z innymi działami w celu analizy i weryfikacji reklamacji klienta.
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników związanych z tematyką jakości i podległym procesem.
  • Współudział w audytach wewnętrznych, klienta oraz certyfikujących.
  • Nadzór nad aparaturą kontrolno-pomiarową.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, techniczne. Kierunek związany z produkcją, zarządzaniem jakością, mechaniczny, mechatronika, itp.
  • Doświadczenie na stanowisku inż. ds. jakości w automotive min. 1 rok lub 3 lata w innych branżach produkcyjnych (procesy związane z mieszaniem, ekstruzją lub powlekaniem w sposób ciągły, będą dodatkowym atutem).
  • Znajomość podstawowych narzędzi jakościowych, umiejętność analizy danych procesowych.
  • Znajomość wymagań systemów zarządzania jakością ISO 9000 i IATF16949.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel, PowerPoint, Outlook).
  • Język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikacje w piśmie I mowie.
  • Dodatkowym atutem będzie również doświadczenie w użytkowaniu systemów IT wspomagających zarządzanie jak np. GERP (SAP), QMS, GMS, itp.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Czynny udział w projekcie greenfield.
  • Bogaty pakiet benefitów m. in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie.
  • Darmowe lekcje języka angielskiego.
  • Kantynę pracowniczą – dofinansowane obiady, dania koreańskie, duży wybór deserów.
  • Strefę relaksu m. in. stół do ping-ponga, piłkarzyki.
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe – szansa na odbycie szkoleń w HQ w Korei.