MANAGER PROJEKTÓW WYDAWNICZYCH, Łódź - oferta pracy - GoldenLine.plGravet - MANAGER PROJEKTÓW WYDAWNICZYCH

Gravet Consulting Sp. z o.o. działa z sukcesem na rynku doradztwa personalnego od 1995 r.

Obecnie, dla firmy z branży wydawniczej, twórcy nieszablonowych, inspirujących książek wspierających rozwój dzieci i młodzieży, poszukujemy Kandydata/Kandydatki do pracy na stanowisku:

MANAGER PROJEKTÓW WYDAWNICZYCH

Miejsce pracy: Łódź

Naszą ofertę kierujemy do osób, których pasją jest praca w środowisku kreatywnym, posiadających doświadczenie w zarządzaniu wieloetapowymi projektami w branży wydawniczej, reklamowej, medialnej lub pokrewnych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Analiza, planowanie i koordynacja procesu wydawniczego od koncepcji do wydruku.
  • Tworzenie planu wydawniczego, koordynowanie prac innych zespołów.
  • Organizowanie harmonogramu prac zespołów kreatywnych.
  • Udział w definiowaniu i mapowaniu procesów biznesowych.
  • Kontrola nad realizacją zadań przez współpracujące zespoły, szukanie rozwiązań w przypadku pojawiających się problemów.
  • Budżetowanie zadań i projektów.
  • Dbałość o zapewnienie efektywności biznesowej realizowanych projektów.
  • Nadzór nad realizacją procesów i ich doskonaleniem.

OCZEKIWANIA

  • Wykształcenie wyższe.
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość specyfiki pracy z zespołami kreatywnymi i pracy artystycznej.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w branży wydawniczej, reklamowej, medialnej lub pokrewnych.
  • Wysokie umiejętności profesjonalnego zarządzania projektami oraz rozproszonym, zróżnicowanym zespołem projektowym.
  • Zapewnienie spójności działań z potrzebami klientów wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Samodzielność w działaniu, wysokie umiejętności interpersonalne oraz organizacji czasu pracy własnego i innych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji pozwalająca na pracę w środowisku międzynarodowym.
  • Gotowość do podjęcia pracy w Łodzi.

PRACODAWCA OFERUJE

  • Ciekawą i dynamiczną pracę w kreatywnym środowisku międzynarodowym.
  • Współpracę ze znanymi markami, cenionymi na całym świecie.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (możliwe są także inne formy zatrudnienia).

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą i spełniających przedstawione oczekiwania zapraszamy do przesyłania zgłoszeń zawierających CV za pomoca APLIKUJ

 W tytule wiadomości prosimy wpisać: MPW/19

Dziękując za zainteresowanie naszą ofertą informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami

Prosimy o przeczytanie naszej Polityki Prywatności znajdującej się na stronie www.gravet.com.pl/praca oraz zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy Gravet Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Sienkiewicza 13, w celu przedstawienia mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Jednocześnie potwierdzam zapoznanie się z Polityką Prywatności firmy Gravet Consulting Sp. z o.o., zostałem/zostałam poinformowany/na o celu i sposobie przetwarzania moich danych osobowych, okresie ich przechowywania oraz przysługujących mi prawach.”

Gravet Consulting Sp. z o.o., 90-113 Łódź, ul. Sienkiewicza 13, tel.: +48 42 250 69 36
Sąd Rejestrowy: Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi XX Wydział KRS 0000217108
NIP: 725-188-10-94, REGON: 473259881
Agencja Zatrudnienia nr 2468
www.gravet.com.pl