Agent Celny 6000 zł brutto, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plGi Group - Agent Celny 6000 zł brutto

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko

Agent Celny 6000 zł brutto

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Zadania:

  • Obsługa klientów oraz przewoźników w zakresie spraw celnych i realizacji przesyłek spedycji lotniczej
  • Dokonywanie zgłoszeń celnych w imporcie i eksporcie
  • Prawidłowe, zgodne z obowiązującym prawem sporządzanie dokumentów SAD wraz załącznikami dla importerów i eksporterów towarów
  • Współpraca z urzędem celnym w zakresie właściwego sporządzania dokumentacji
  • Współpraca z Klientami
  • Odpowiedzialność za utrzymanie wymaganych standardów jakości

Wymagania:

  • Aktualny wpis na listę agentów celnych
  • Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentów do odpraw celnych – mile widziane
  • Znajomość zagadnień spedycyjnych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie,
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe 5600 zł brutto + dodatek za godziny nocne (400 zł), w sumie 6000 zł brutto/miesięcznie
  • Praca w godzinach 22.00 – 6.00 z późniejszą możliwością pracy zdalnej
  • Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji - polityka awansu wewnętrznego
  • Bardzo atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, plan emerytalny, karta multisport)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 40-082 Katowice, KRS 0000152084:

  • Dla celów obecnego procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • w celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. TAK/NIE
  • Dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. TAK/NIE

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, KRS 0000152084 spółkom powiązanym z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o.

  • W celu realizacji procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celach marketingowych tych podmiotów. TAK/NIE

Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługujących mi prawach wynikających z przetwarzania moich danych osobowych przez GI Group Sp. z o.o.

Obowiązek informacyjnyNiniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe. Szczegóły tego dotyczące znajdziesz poniżej. I. Administrator danych osobowych GI GROUP sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 jest Administratorem Twoich danych osobowych. II. Inspektor Ochrony Danych Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym możesz się skontaktować w sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw przy mocy adresu e-mail: rodo@gigroup.com lub pisemnie na adres naszej siedziby, wskazany w pkt I.