Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plWadwicz - Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Wadwicz Grupa to połączenie doświadczenia i innowacyjności w zakresie świadczonych usług HR. Proponowane przez nas rozwiązania  stają się doceniane na rynku ze względu na indywidualne i kompleksowe podejście.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • naliczanie wynagrodzeń dla dużych i zróżnicowanych grup pracowników
  • świadczenie usług dla klientów w zakresie prowadzenia ksiąg, rozliczeń podatkowych, sprawozdawczości oraz doradztwa księgowego
  • prowadzenie i kontrola rozrachunków
  • prowadzenie nadzoru nad kompletnością i rzetelnością dokumentów księgowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe ( ekonomia, rachunkowość )
  • praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości
  • doświadczenie zawodowe w księgowości
  • miejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • mile widziana znajomość obsługi programu OPTIMA, Enova

Oferujemy:

  • zatrudnienie „od zaraz”
  • stabilne zatrudnienie w oparciu u umowę o pracę
  • pracę w dogodnej lokalizacji – Warszawa, ul. Karczewska
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość skorzystania z pakietu medycznego Allianz, ubezpieczenia grupowego PZU i karty sportowej MultiSport

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.