Pracownik w Dziale Badań Naukowych i Rozwoju Naukowców, - oferta pracy - GoldenLine.plNCN - Pracownik w Dziale Badań Naukowych i Rozwoju Naukowców <br><span id="uwagiDoStanowiska">data przyjmowania zgłoszeń 03.03.2019, data rozstrzygnięcia 31.03.2019</span>

Ogłoszenie o naborze osób chętnych do współpracy w ramach umów cywilnoprawnych
w Dziale Badań Naukowych i Rozwoju Naukowców

Pracownik w Dziale Badań Naukowych i Rozwoju Naukowców
data przyjmowania zgłoszeń 03.03.2019, data rozstrzygnięcia 31.03.2019

Numer ref.: UP/DBR/8/2019

Rodzaj umowy: umowa cywilnoprawna
Czas pracy: ok 35 godzin tygodniowo (praca od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biura)
Liczba stanowisk pracy: 1
Miejsce wykonywania pracy: Kraków, ul. Twardowskiego 16

Zakres zadań:

  • porządkowanie i przygotowanie dokumentów do archiwizacji;
  • sprawdzanie kompletności dokumentacji projektowej;
  • uzupełnianie zestawień danych;
  • wstępna weryfikacja raportów składanych przez grantobiorców;
  • przygotowanie do wysyłki dokumentacji projektowej.

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy;
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;
  • przyjazne miejsce pracy;
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (min. ukończone studia licencjackie) lub w trakcie studiów;
  • ogólnej znajomości przepisów regulujących działalność Narodowego Centrum Nauki oraz przepisów wynikających z KPA;
  • bardzo dobrej znajomość obsługi komputera (Excel, Word);
  • samodzielności, odpowiedzialności oraz rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • umiejętności planowania i organizacji pracy własnej;
  • inicjatywy i zaangażowania;
  • dokładności i skrupulatności;
  • otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie związane z pracą w administracji publicznej oraz/lub praca przy obsłudze administracyjnej projektów.

Wymagane dokumenty: CV

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o przesłanie CV
drogą elektroniczną na adres e-mail:

rekrutacja@ncn.gov.pl

do dnia 3 marca 2019 r.

W tytule wiadomości prosimy podać numer referencyjny ogłoszenia. Do przesłanego CV prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 poz. 1000).

Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych (Klauzula informacyjna - RODO) zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz uchyleniem dyrektywy 95/46/WE, która została zamieszczona w BIP Narodowego Centrum Nauki.

Dokumenty aplikacyjne przesłane po terminie nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy sobie możliwość wydłużenia terminu składania dokumentów. Informacja o ewentualnym przedłużeniu czasu trwania konkursu zostanie opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej Narodowego Centrum Nauki.

Osoby zakwalifikowanie do rozmów rekrutacyjnych zostaną powiadomione telefonicznie o ich terminie. Informacja o wyniku naboru zostanie opublikowana na stronach internetowych: http://www.ncn.gov.pl/BIP/ oraz udostępniona w miejscu powszechnie dostępnym w siedzibie Centrum.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr. tel.: (12) 341 91 24 oraz (12) 341 91 25.