Recepcjonista (k/m), Grodzisk Mazowiecki - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Recepcjonista (k/m)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Recepcjonista (k/m)

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Nr. ref.: a0t5800000ZstEdAAJ

Obowiązki:

  • obsługa recepcji oraz korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • dbanie o wewnętrzny obieg dokumentów,
  • zaopatrzenie biura w materiały biurowe,
  • obsługa klientów wewnętrznych oraz gości firmy,
  • kontakt z instytucjami i partnerami firmy,
  • wsparcie w organizacji szkoleń oraz eventów.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin,
  • doświadczenie w pracy administracyjnej, wsparciu biura,
  • znajomość aplikacji pakietu MS Office,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • obowiązkowość, rzetelność i samodyscyplina.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę (bezpośrednio z pracodawcą),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w systemie jednozmianowym,
  • pracę w stabilnej, międzynarodowej organizacji, rozwijającej swoje struktury w Polsce.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.