Customer service with French (accounting area), Łódź - oferta pracy - GoldenLine.plGforce - Customer service with French (accounting area)

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC.
Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

Customer service with French (accounting area)

Miasto: Łódź

Region: łódzkie

Numer ref.: LDZ/CSA/FR/2018

Zadania:

  • Odpowiadanie na pytania Klientów dotyczące spraw finansowo-księgowych
  • Wsparcie działu księgowości
  • Kontakt z Klienatami (e-mailowy oraz telefoniczny)

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego (min. B2/C1)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • Dostępność do pracy w godzinach 14-22

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej korporacji (umowa o pracę)
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Szkolenia przygotowujące do pracy

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.