Senior Python Developer, Katowice - oferta pracy - GoldenLine.plTeamQuest Sp. z o.o. - Senior Python Developer

Oferta archiwalna

TeamQuest Sp. z o.o.
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
TeamQuest Sp. z o.o. - Znajdź z nami pracę!

Dla naszego Klienta, amerykańskiej firmy z branzy Fin-Tech, zajmującej się tworzeniem i rozwijaniem systemu finansowo-księgowego skierowanego do firm przeprowadzających operacje sprzedażowe na największych globalnych serwisach e-commercowych szukamy osoby na stanowisko:

Senior Python Developer

Miejsce pracy: Katowice
Nr referencyjny: GL201902/19020038

Deco

Obowiązki:
  • Odpowiedzialność za architekturę/development/deployment aplikacji
  • Wyznaczanie i utrzymywanie standardów kodowania (w tym dokumentacji)
  • Współpraca z liderem obszaru QA - wdrożenie dobrych praktyk testowania
  • Code review
  • Praca z młodszymi programistami (pair programing)
Wymagania:
  • Co najmniej 4-letnie doświadczenie w programowaniu w Python
  • Bardzo dobra znajomość Git
  • Dobra znajomość PostgreSQL
  • Znajomość REST
  • Znajomość Flask
  • Praktyczna znajomość metodologii TDD, DDD
  • Doświadczenie w pracy w modelu SCRUM/Kanban

Mile widziane:

  • Znajomość:
    • Docker
    • NoSQL
    • Travis
    • AWS Lambda
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w międzynarodowy środowisku
  • Praca przy ciekawych, globalnych projektach