Młodszy Specjalista ds. finansowych z j. szwedzkim, łódź - oferta pracy - GoldenLine.plGforce - Młodszy Specjalista ds. finansowych z j. szwedzkim

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC. Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

Młodszy Specjalista ds. finansowych z j. szwedzkim

Miasto: łódź

Region: łódzkie

Numer ref.: BPO/SWE/Ł/3993/18

Zadania:

-bardzo dobra znajomość języka szwedzkiego (min.B2)

-komunikatywna znajomość języka angielskiego

-doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane

-wykształcenie minimum średnie

-dobra znajomość narzędzi MS Office

-chęć rozwoju w branży finansowej

Oczekiwania wobec kandydatów:

Nasz Klient oferuje:

-możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

-pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa)

-pakiet relokacyjne

-szkolenia podnoszące kwalifikacje

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.