Inżynier projektu, Frankfurt - oferta pracy - GoldenLine.plISP - Inżynier projektu

Firma TSP Technologie Solution Partner GmbH należy do grupy Spitzer Solutions Partner Group. Dostarczamy rozwiązania dla automatyki przemysłowej i informatyki w przemyśle. Nasza grupa korporacyjna ma siedziby w całej Europie (Schöningen, Hannover, Katowice, Rzeszów, Kijów i inne) z wieloletnim doświadczonym i wyspecjalizowanym zespołem inżynierów i programistów. Biuro firmy TSP zostało założone w 2013 roku bezpośrednio na granicy niemiecko-polskiej w mieście Frankfurt nad Odrą.

Do naszego biura we Frankfurcie nad Odrą (Niemcy) poszukujemy kandydata na stanowisko :

Inżynier projektu

Miasto: Frankfurt

Region: Cała Polska

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne z zakresu elektrotechniki / automatyki
  • doświadczenie w programowaniu PLC oraz HMI
  • doświadczenie w nadzorowaniu prac montażowych układów automatyki u klientów
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • otwartość na wyjazdy służbowe

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za planowanie i zarządzanie międzynarodowymi projektami
  • odpowiedzialność za komunikację z klientami oraz dostawcami
  • nadzór i kontrola zamierzonych celów na każdym etapie projektu
  • koordynowanie prac związanych z projektem

Oferujemy:

  • stabilną pracę w młodym, przyjaznym, międzynarodowym środowisku
  • udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii w automatyce
  • liczne wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego
  • bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia

Zainteresowanych kandydatów prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku:

TSP Technologie Solution Partner GmbH
z.H. Frau Walter
Winsestraße 2
15230 Frankfurt (Oder), Niemcy
Tel: +49 (0) 335 /8692287 - 0