Operator maszyn CNC, ok. Freiburga , Niemcy - oferta pracy - GoldenLine.plAgora - Operator maszyn CNC

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu
poszukuje dla swojego Klienta na terenie południowo-zachodnich Niemiec w okolicach Freiburga kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: ok. Freiburga , Niemcy

Region: Cała Polska

Numer ref.: 13/CNCKET/DE/19

Zakres obowiązków:

 - obsługa maszyn 5-osiowych typu Heller

 - praca według rysunku technicznego

 - przygotowywanie narzędzi i materiałów do pracy

 - kontrola jakości

 - usuwanie zakłóceń w pracy maszyn

 Wymagane:

- znajomość języka niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się w miejscu pracy

- doświadczenie przy obsłudze maszyn CNC

Oferujemy:

- wynagrodzenie wg stawki 11,83 Euro brutto/godz.

 - dieta min. 16 Euro netto / dzień

 - zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę

 - umowę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami niemieckimi
- przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia

Mile widziane / Preferowane:

- wykształcenie kierunkowe

- posiadanie samochodu osobowego

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.