OPERATOR GIĘTARKI CNC, - oferta pracy - GoldenLine.plEuropean Experts - OPERATOR GIĘTARKI CNC

Oferta archiwalna

Szukasz solidnej, stałej pracy z dobrym wynagrodzeniem?
Chcesz rozwinąć swoje umiejetności?
Firma European Experts to Państwu oferuje.
Perspektywa stałej i dobrze płatnej pracy w wiądącym na rynku zakładzie.

OPERATOR GIĘTARKI CNC

Obowiązki

  • praca przy produkcji ram samochodowych, części i podzespołów do maszyn i urządzeń
  • obsługa maszyny CNC
  • programowanie maszyny CNC

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku
  • Wymagana komunikatywna znajomość j. niemieckiego A2/B1
  • Prawo jazdy i własny samochód mile widziane
  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy czas
  • Umiejętność programowania maszyny – Trumpf, Amada

Oferujemy

  • Dobrą pracę na niemieckich warunkach oraz uczciwe zarobki
  • Umowa na czas nieokreślony z niemieckim pracodawca
  • Ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych oraz odprowadzane skladki socjalne
  • Dieta oraz dodatki
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Możliwość uzgodnienia daty zjazdów do Polski
  • Pomoc w zakresie zasilku na dzieci tzw. “Kindergeld”
  • Opieka polskojęzycznego koordynatora.
  • Wynagrodzenie przy 1 klasie podatkowej oraz 168 godzinach - ok 1500 - 1700 € Netto + bezpłatne zakwaterowanie