OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO / PRACA PRZY PRODUKCJI, - oferta pracy - GoldenLine.plEuropean Experts - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO / PRACA PRZY PRODUKCJI

Oferta archiwalna

Szukasz solidnej, stałej pracy z dobrym wynagrodzeniem?
Chcesz rozwinąć swoje umiejętności?
Firma European Experts to Państwu oferuje.
Perspektywa stałej i dobrze płatnej pracy w wiądącym na rynku zakładzie.

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO / PRACA PRZY PRODUKCJI

Zadania:

  • Transport towarów na terenie magazynu lub zakładu produkcyjnego
  • Załadunek, rozładunek oraz przygotowanie towarów do transportu
  • Komisjonowanie, kontrola zamówień

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe różnego typu, w zależności od zakładu pracy
  • Doświadczenie w pracy magazynowej oraz jazdy wózkiem widłowym
  • Prawo jazdy oraz własny samochód są mile widziane
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (A2/B1)
  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy czas

Oferujemy:

  • Dobrą pracę na niemieckich warunkach oraz uczciwe zarobki
  • Umowa na czas nieokreślony z niemieckim pracodawca
  • Ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych oraz odprowadzane składki socjalne
  • Dieta oraz dodatki
  • Oferujemy pomoc przy znalezieniu noclegu
  • Opieka polskojęzycznego koordynatora
  • Wynagrodzenie przy 1 klasie podatkowej oraz 168 godzinach - ok 1400-1600 € Netto + bezpłatne zakwaterowanie

Jesteś zainteresowany? Wyślij nam swoje CV już dzis!
Masz pytania - zadzwoń! - Chętnie odpowiemy na wasze pytania:
w języku polskim: 0821 807 999 48 oraz w języku niemieckim: 0821 807 999 00

Jeżeli mieszkają Państwo na terenie Gersthofen, Augsburga, Ulm lub okolic
zapraszamy do naszego biura.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.