Murarz, Graz , Austria - oferta pracy - GoldenLine.plAgora - Murarz

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.euposzukuje dla swojego Klienta w Austrii (Graz) kandydatów na stanowiska:

Murarz

Miejsce pracy: Graz , Austria

Region: Cała Polska

Numer ref.: 5/MURHOF/AU/19

Praca od lutego 2019 roku

Zadania :

- prace murarskie metodą tradycyną , budowa ścian , nadproży itp.

- wykonywanie szalunków pod fundamenty i zalewanie fundamentów

- klejenie i murowanie bloczków gazobetonowych

- szalowanie i wykonywanie stropów

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 2-3 lata

- posiadanie samochodu osobowego

- dobry stan zdrowia

- motywacja, zaangażowanie w pracy

- zdolności manualne i techniczne

Mile widziane / Preferowane:

- znajomość języka niemieckiego umożliwiającego porozumiewanie się w miejscu pracy

- wykształcenie kierunkowe

Oferujemy:

- wynagrodzenie dla wykwalifikowanych pracowników wg stawki 14,20 Euro brutto godz + dieta - za pracę do 5 godzin 13,20 € i do 9 godzin pracy € 22 - dziennie

- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę

- zapewnione ubranie robocze i narzędzia

- umowę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami austriackimi

- przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.