Programista PHP (framework Symfony 2/3), Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plTeamQuest Sp. z o.o. - Programista PHP (framework Symfony 2/3)

Oferta archiwalna

TeamQuest Sp. z o.o.
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
TeamQuest Sp. z o.o. - Znajdź z nami pracę!

Naszym Klientem jest solidny polski software house z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu projektów o różnej wielkości dla firm niemal z każdej branży: systemów e-commerce, aplikacji na wszystkie platformy mobilne oraz Smart TV; wielokrotnie doceniany i polecany przez największych międzynarodowych producentów oprogramowania i sprzętu IT. Obecnie do zespołu firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista PHP (framework Symfony 2/3)

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: GL201901/19010062

Deco

Obowiązki:
  • zapewnienie bieżącego utrzymania i rozwoju serwisów internetowych
Wymagania:
  • dobra znajomość PHP 5+
  • Symfony 2 (praktyczna znajomość Fos Bundle, Sonata etc.)
  • umiejętność projektowania aplikacji klient-serwer opartych na http, Web Services, REST, JSON lub XML
  • znajomość środowiska Linux i operacji konsolowych (bash)
  • praktyczna znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • znajomość EzPublish, Yii framework
  • znajomość Composer, Apache, Nginx
  • dobra znajomość środowiska NodeJS oraz AngularJS, jQuery, requireJS
Oferujemy:
  • satysfakcjonującą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnych technologiach
  • duży poziom samodzielności i możliwość realizowania własnych rozwiązań
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • opiekę medyczną oraz kartę sportową
  • dobrą lokalizację biura z bezpłatnym parkingiem