bankier/doradca, Kartuzy, Żukowo, Wejherowo - oferta pracy - GoldenLine.plPartner Alior Bank SA - bankier/doradca

Oferta archiwalna

Partner Alior Bank SA

Partner Alior Bank SA zatrudni bankierów/doradców klienta

Miejsca pracy :

Kartuzy ( nr ref. k/ab ) , Żukowo ( nr ref. z/ab ) , Wejherowo ( nr ref. w/ab )

bankier/doradca

Miasto: Kartuzy, Żukowo, Wejherowo

Region: pomorskie

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa w zakresie produktów bankowych,

  • sprzedaż produktów bankowych,  obsługa punktu kasowego,

  •  pozyskiwanie klientów, utrzymywanie z klientami stałych dobrych relacji,

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Wymagania:

Wymagania:

  •  doświadczenie w obsłudze klienta/w sprzedaży,

  • umiejętność budowania długofalowych relacji,

  • wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe,

  • komunikatywność, duża energia w działaniu, świetna organizacja pracy własnej,

  • preferowane wykształcenie wyższe,

  • prawo jazdy B.

Oferujemy:

Oferujemy :

  • umowę o pracę, stabilne  zatrudnienie, dające satysfakcję finansową i zawodową

  • bardzo atrakcyjny system wynagradzania,  system premiowy i system nagród,
  • bezpłatne szkolenie wstępne organizowane przez Bank,

  • możliwości rozwoju zawodowego,

  • pracę w przyjaznej atmosferze.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie  CV ze zdjęciem na adres: rekrutacja@tpdf.pl.

W temacie maila należy podać właściwy numer ref.