IT Technical Support, Grodzisk Mazowiecki - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - IT Technical Support

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

IT Technical Support

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Nr. ref.: a0t5800000Zt0svAAB

Obowiązki:

  • instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego, systemów operacyjnych i aplikacji,
  • diagnostyka i naprawa sprzętu i błędów systemowych,
  • ustawianie nowych profili i kont pracowników,
  • zarządzanie hasłami,
  • udzielanie wsparcia i prowadzenie dokumentacji i raportów,
  • wymiana części sprzętu komputerowego,
  • pomoc techniczna wewnątrz firmy,
  • praca nad kilkoma projektami naraz.
Responsibilities:
  • Install and configure computer hardware, operating systems, and applications,
  • Diagnosing and solving hardware or software faults,
  • Setup new users accounts and profiles and deal with password issues,
  • Provide support, including procedural documentation and relevant reports,
  • Replace parts as required,
  • Respond within agreed time limits to call-outs,
  • Work continuously on task until completion (or referral to third parties, if appropriate),
  • Prioritize and manage many open cases at one time.

Wymagania:

  • 2+ lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • wykształcenie wyższe min. inżynier (na kierunkach informatyka),
  • kurs CompTIA A+ (lub jego odpowiednik),
  • kurs CompTIA Network+ (lub jego odpowiednik).
Requirements:
  • 2+ years of similar experience,
  • Knowledge of English to the extent enabling effective communication,
  • Min. bachelors degree in computer sience,
  • Course CompTIA A+ (or equivalent),
  • Course CompTIA Network+ (or equivalent).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
  • opiekę medyczną,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • bogaty pakiet benefitów,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki.
We offer:
  • stable employment based on a contract od employment in the international company,
  • medical care,
  • opportunity to professional development,
  • rich social package benefits,
  • good atmosphere at work,
  • place of employment: Grodzisk Mazowiecki.
  • knowledge of English to the extent enabling effective communication.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.