Mechanik maszyn włókienniczych, Drezno,Niemcy - oferta pracy - GoldenLine.plAgora - Mechanik maszyn włókienniczych

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu
poszukuje dla swojego renomowanego Klienta we wschodnich Niemczech w okolicach Drezna kandydatów na stanowisko:

Mechanik maszyn włókienniczych

Miejsce pracy: Drezno,Niemcy

Region: Cała Polska

Numer ref.: 2/MECHAS/DE/19

Główne zadania:

- montaż części maszyn włókienniczych (przemysłowych)

- usuwanie zakłóceń w pracy urządzeń

- dokonywanie drobnych napraw

- utrzymanie maszyn w ruchu i dbanie o ich właściwy stan techniczny

Wymagania :

- znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym

- doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2-3 lata

- umiejętność czytania dokumentacji technicznej

- motywacja , zaangażowanie w pracy

- zdolności manualne i techniczne

Oferujemy :

- wynagrodzenie wg stawki 10,95 Euro/godz. brutto

- dieta min. 8 Euro/dzień netto

- zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę

- umowę z polską agencją zgodnie z przepisami niemieckimi

- przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.