Administrator sieciowo-systemowy, Lublin - oferta pracy - GoldenLine.plTeamQuest Sp. z o.o. - Administrator sieciowo-systemowy

Oferta archiwalna

TeamQuest Sp. z o.o.
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
TeamQuest Sp. z o.o. - Znajdź z nami pracę!

Dla polskiej firmy tworzącej od ponad 15 lat rozwiązania informatyczne, które umożliwiają automatyzację oraz rozwój strategicznych procesów biznesowych dla branży handlowej oraz finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Administrator sieciowo-systemowy

Miejsce pracy: Lublin
Nr referencyjny: GL201901/19010047

Deco

Obowiązki:
  • Administrowanie systemami informatycznymi
  • Utrzymanie serwerów i infrastruktury IT
  • Nadzór nad Datacenter
  • Realizacja projektów dla klientów organizacji
Wymagania:
  • Utrzymanie i monitorowanie środowisk MS Windows wraz z AD
  • Zarządzanie sieciami LAN lub SAN
  • Konfiguracja i zarządzanie farmami wirtualizatorów (Hyper-V)
  • Administracja systemami macierzy dyskowych
  • Kontrola i wdrażanie polityki bezpieczeństwa na styku sieci LAN z internetem, konfiguracja reguł na firewallach
  • Przygotowanie i aktualizacja dokumentacji systemowej

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Oferujemy:
  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Realny wpływ na prowadzone projekty
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (ubezpieczenie medyczne, karta Multisport)