Lider Zespołu Administratorów Systemowych, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plIT Kontrakt - Lider Zespołu Administratorów Systemowych

IT Kontrakt jest jedną z wiodących firm outsourcingowych i rekrutacyjnych, specjalizującą się w sektorze IT. Firma dostarcza najlepszych specjalistów do projektów informatycznych realizowanych w kluczowych sektorach gospodarki.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Lider Zespołu Administratorów Systemowych

Wrocław

Numer ref.: KD/LZA/WRO/01/GL

Szukamy osoby, która jest zainteresowana podjęciem roli lidera 4-osobowego zespołu administratorów.

OBOWIĄZKI:

  • Koordynacja prac zespołu świadczącego usługę utrzymania środowisk, baz danych i aplikacji; delegacja zadań w zespole (4-6 osób)
  • Monitorowanie i raportowanie poziomu świadczonej usługi zgodnie z ustalonymi parametrami SLA
  • Nadzorowanie, utrzymanie, optymalizacja i rozwój środowisk produkcyjnych i preprodukcyjnych
  • Tworzenie raportów i zestawień obrazujących poziom świadczonej usługi zgodnie z uzgodnionym parametrami
  • Wdrażanie najlepszych praktyk oraz optymalizacja procesów wsparcia IT
  • Administracja systemami pracującymi w trybie ciągłym
  • Monitorowanie, analizowanie i nadzór nad dostępnością i wydajnością eksploatowanych aplikacji wspierających główne procesy operacyjne
  • Wykonywanie instalacji nowych wersji aplikacji oraz wdrażanie zmian w środowisku produkcyjnym
  • Administracja uprawnieniami
  • Zgłaszania nieprawidłowości funkcjonowania aplikacji dostawcom zewnętrznym
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

WYMAGANIA:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (zarządzanie zespołem) oraz co najmniej 4-letnie doświadczenie na stanowisku administratora systemów
  • Znajomość technologii wirtualizacyjnych (VMware), Windows Server, Redhat, CentOs, AS/400 (opcjonalnie), IIS/IIB, WAS, Tomcat, WebSphere, MsSQL, MySQL, Windows, Java, Linux, Docker
  • Umiejętność delegowania zadań oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji
Pracę w zespole, dla którego Twoja opinia ma znaczenie
Imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe

OFERUJEMY:

  • Ciągłe podnoszenie
    kwalifikacji zawodowych
  • Stabilne zatrudnieni
    w profesjonalnym środowisku
  • Zróżnicowany zakres realizowanych projektów
  • Miła atmosfera
    w ambitnym
    i profesjonalnym zespole
  • Prywatna opieka medyczna i karta sportowa
  • Stabilna
    i długotrwała praca wśród specjalistów
  • Prawdziwy wpływ na rozwój Twojej ścieżki kariery
  • Pracę w zespole, dla którego Twoja opinia ma znaczenie
  • Imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe

Przycisk aplikuj, oznacza zapoznanie się z poniższą klauzulą informacyjną naszej firmy.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: RODO) (Dz. Urz. UE L119/1) informujemy, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest „IT Kontrakt” Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, kontakt mailowy pod adresem: odo@itkontrakt.pl
  2. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z RODO w celu:
    1. przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na wskazaną w ogłoszeniu rekrutację w oparciu zgodę na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, w zakresie niewymienionym w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, a także w oparciu o art. 6 ust. 1 lit. b) oraz c) RODO, w zakresie wskazanym w art. 221 § 1 Kodeksu pracy oraz w zakresie, w jakim przewidują to przepisy szczególne, zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy,
    2. wprowadzenia danych osobowych do bazy Administratora i ich przetwarzania na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w oparciu zgodę na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.
  3. Inspektorem ochrony danych u Administratora jest Paweł Markiewicz, kontakt mailowy pod adresem: odo@itkontrakt.pl
  4. W niektórych sytuacjach Administrator ma prawo przekazywać Pana/Pani dane osobowe innym odbiorcom, jeśli będzie to niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Będziemy w takim przypadku przekazywać dane osobowe trzem grupom odbiorców: osobom upoważnionym przez nas, naszym pracownikom i współpracownikom, którzy muszą mieć dostęp do danych osobowych w celu wykonywania swoich obowiązków, podmiotom przetwarzającym, którym powierzymy przetwarzanie danych osobowych oraz innym odbiorcom danych np. firmie rekrutacyjnej, kurierom, bankom, ubezpieczycielom, kancelariom prawnym.
  5. Pana/Pani dane osobowe wskazane w pkt 2 a) powyżej będą przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane stanowisko, bądź do czasu wycofania przez Pana/Panią zgody na przetwarzanie w tym celu, w zakresie, w jakim przetwarzane są one na podstawie zgody, a dane osobowe wskazane w pkt 2 b) powyżej będą przetwarzane do dnia 31.12.2019., albo do czasu wycofania przez Pana/Panią zgody na przetwarzanie w tym celu.
  6. Przysługuje Panu/Pani prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych Pana/Pani dotyczących, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia danych.
  7. Przysługuje Panu/Pani prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w każdym czasie poprzez przesłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na adres mailowy: odo@itkontrakt.pl, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  8. Na działania Administratora przysługuje Panu/Pani skarga do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  9. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych, o których mowa w pkt 2 a) powyżej w zakresie wskazanym w art. 221 § 1 Kodeksu pracy oraz w zakresie, w jakim przewidują to przepisy szczególne, zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy jest niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, jest Pan/Pani zobowiązany do ich podania, a ich niepodanie uniemożliwia należyte przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego.
  10. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych, o których mowa w pkt 2 a) w zakresie niewymienionym w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy oraz danych osobowych, o których mowa w pkt 2 b) powyżej jest dobrowolne i nie jest wymogiem ustawowym, umownym ani warunkiem zawarcia umowy.
  11. W stosunku do Pana/Pani nie będą podejmowanie czynności polegające na zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.