Inżynier Projektu - Elektronik, Aleksandrów Łódzki - oferta pracy - GoldenLine.plABB - Inżynier Projektu - Elektronik

Oferta archiwalna

Inżynier Projektu - Elektronik

Workplace: Aleksandrów Łódzki

Region: łódzkie

Ref. number: PL66892360_E3

Dział Tender & Execution Center to nowa jednostka ABB, wspierająca realizację zamówień na produkty ABB (systemy, napędy średniego napięcia i inne) w skali Europy. Osoba zatrudniona na stanowisku Inżyniera Projektu będzie miała szansę stać się ekspertem w dziedzinie napędów średniego napięcia a poprzez wykorzystanie swojej eksperckiej wiedzy wesprze dział w procesie realizacji zamówień.

Zadania:

  • Wspieranie realizacji projektów (realizacja zamówień);
  • Działanie jako specjalista merytoryczny w zespole projektowym;
  • Wsparcie techniczne na etapie tworzenia ofert sprzedażowych (rola eksperta technicznego);
  • Wsparcie tworzenia planu realizacji projektu oraz monitorowanie postępu projektu (przy współpracy z innymi zaangażowanymi działami i członkami grupy projektowej);
  • Bliska współpraca z funkcją łańcucha dostaw;
  • Wsparcie menedżerów projektu przy przygotowaniu dokumentacji projektu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (techniczne, elektryczne);
  • Poprzednie doświadczenie w zarządzaniu projektem lub koordynacji projektu – mile widziane;
  • Znajomość produktów ABB, lub napędów MVD – mile widziane;
  • Doświadczenie w pracy z klientem;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Preferowane doświadczenie w pracy z systemem SAP;
  • Silne ukierunkowanie na wyniki;
  • Dobre umiejętności komunikacyjne;
  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.

Informacje dodatkowe:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony klikając na przycisk „Aplikuj”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”.