STOLARZ BUDOWLANY / CIEŚLA KONSTRUKCYJNY / TØMRER, Bergen - oferta pracy - GoldenLine.plPro Puro - STOLARZ BUDOWLANY / CIEŚLA KONSTRUKCYJNY / TØMRER

Bergen Personal AS jedna z najwiekszych agencji pracy rekrutuje wyspecjalizowanych pracowników budowlanych do prac na terenie Bergen i okolic.
Nasi pracownicy są profesjonalistami w swojej dziedzinie i są najważniejszym zasobem firmy.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

STOLARZ BUDOWLANY / CIEŚLA KONSTRUKCYJNY / TØMRER

Miejsce pracy: Bergen

OPIS STANOWISKA

  • Konstrukcje budynków w szkielecie drewnianym
  • Wykonywanie zewnętrznych konstrukcji drewnianych ścian elewacyjnych
  • Wykonywanie wewnętrznych konstrukcji drewnianych ścianek działowych
  • Montaż okien i drzwi
  • Montaż płyt gipsowo-kartonowych
  • Izolacja watą lub styropianem
  • Listwowanie
  • Prace wykończeniowe
  • Prace przy kledningu (siding)

WYMAGANIA

  • Dyplom czeladniczy w zawodzie stolarz lub udokumentowane min. 3 letnie doświadczenie zawodowe
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Mile widziane doświadczenie zdobyte na kontraktach zagranicznych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego jest warunkiem koniecznym
  • Dobra sprawność fizyczna

OFERUJEMY

  • Legalne zatrudnienie zgodne z zasadami panującymi na norweskim rynku pracy
  • Pokrycie kosztów dojazdu do i z pracy
  • Feriepenger (wynagrodzenie urlopowe) w wysokosci 12% rocznych dochodów
  • Oszczedności emerytalne OTP w wysokosci 2%
  • Oszczedności emerytalne AFP, tj. mozliwość przejscia na emeryturę w wieku 62 lat, w wysokości 1,8% (regulacje zwiaząne z podpisanym przez naszą agencje Ukladem Zbiorowym Pracy)
  • Ubezpieczenie od wypadków w pracy
  • Ubezpieczenie calodobowe
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania i w organizacji formalności
  • Ubrania oraz narzędzia potrzebne do pracy
  • Opieka polskojęzycznych pracowników w biurze

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania lub o kontakt telefoniczny:
tlf. +47 468 61 916

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.