Pielęgniarka, Vollzeit / Deutschland - oferta pracy - GoldenLine.plDremo - Pielęgniarka

Jesteś pielęgniarką/pielęgniarzem? Posiadasz nostryfikowany w Niemczech dyplom? Szukasz nowej pracy? Proponujemy Ci pracę w placówkach opiekuńczych i leczniczych na terenie całych Niemiec.

Pielęgniarka

Miejsce pracy: Vollzeit / Deutschland

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenie pilęgniarskie
  • Dyplom nostryfikowany w Niemczech
  • Prawo jazdy mile widziane

Zadania:

  • Opieka nad osobami niesamodzielnymi i starszymi
  • Planowanie i przeprowadzanie terapii  zajęciowej
  • Dokumentowanie wykonanych czynności

Zapewniamy:

  • Wynagrodzenie od 17 euro godz/brutto
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Interesującą pracę w renomowanych i sprawdzonych placówkach
  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Jako firma rekrutująca odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy dodatkowych informacji na temat oferty pracy. Nasze usługi dla wszystkich kandydatów są darmowe i nie rodzą zobowiązań.

Cieszymy się z Państwa aplikacji!

Ochrona Państwa danych aplikacyjnych jest dla nas bardzo ważna. Prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności dla aplikacji (www.dremo.com/policy).

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.