Monter Klimatyzacji, Dublin - oferta pracy - GoldenLine.plParetti - Monter Klimatyzacji

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Monter Klimatyzacji

Miejsce pracy: Dublin

Region: Cała Polska

Numer ref.: MK/IRL/KG

Opis stanowiska:

  • Montaż systemów klimatyzacji
  • Praca z rysunkiem technicznym
  • Praca przy budowie dużych konstrukcji jak i przy mniejszych budynkach - hotele, szpitale, centra handlowe

Wymagania:

  • Min. rok doświadczenia w pracy jako monter HVAC
  • Mile widziana dobra znajomość rysunku technicznego
  • Dobra znajomość języka angielskiego - wymóg konieczny
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stawkę początkową min. 18 € / godzinę brutto (zależne od doświadczenia)
  • Wymiar pracy 40-50 godzin / tydzień
  • Możliwość poźniejszego wyjazdy na delegację do pracy w innym kraju!
  • Możliwość pracy w nadgodzinach (dodatkowo płatne)
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
  • Zapewniony transport do pracy
  • Możliwość stałej współpracy - kontrakty na 12-18 miesięcy
  • Możliwość płynnego przejścia na kolejne projekty

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.