Elektryk budowlany – wysoka stawka – praca od stycznia, Hanower, Traunstein, Höchberg - oferta pracy - GoldenLine.plMondi - Elektryk budowlany – wysoka stawka – praca od stycznia

Oferta archiwalna

Elektryk budowlany – wysoka stawka – praca od stycznia

Miejsce pracy: Hanower, Traunstein, Höchberg

Region: Cała Polska

Zakres zadań:

  • wykonywanie instalacji elektrycznych w obiektach publicznych lub mieszkalnych na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej oraz schematów niezbędnych do prawidłowego wykonania zlecenia
  • prowadzenie tras kablowych (w tym również prac naprawczych i konserwacyjnych okablowania), wymiana puszek, oświetlenia, podłączanie kabli
  • wykonywanie drobnych pomiarów oraz bieżącej oceny stanu technicznego instalacji elektrycznych

 Od kandydatów oczekujemy:

  • gotowości do rozpoczęcia pracy w styczniu 2019
  • wykształcenia/doświadczenia zawodowego związanego z elektryką i/lub elektroniką
  • praktycznych umiejętności, związanych z wykonywaniem instalacji elektrycznych na dużych i/lub małych obiektach
  • Mile widziana - znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • Uwaga! – Ostatnie wolne wakaty dla osób bez znajomości języka niemieckiego
  • motywacji do pracy na terenie Niemiec
  • zorientowania na jakościową realizację zadań elektrycznych z dużą dokładnością i systematycznością

W zamian za Twoje doświadczenie oraz zaangażowanie oferujemy:

  • stawkę podstawową 11,83 € brutto/h, a także atrakcyjny dodatek dzienny
  • zorganizowane zakwaterowanie
  • kontrakt bezterminowy
  • zatrudnienie na umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • pokrycie kosztów związanych z zakupem odzieży roboczej
  • terminowe przelewy, możliwość pobierania zaliczek przez 6 miesięcy od podjęcia pracy
  • zwrot za odzież roboczą
  • możliwość z korzystania z materiałów szkoleniowych do nauki języka niemieckiego, które są dopasowane do zajmowanego stanowiska
  • wsparcie polskiego Koordynatora - pomoc w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami, zakwaterowanie, rozliczenia itp.)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych (w mojej aplikacji/w moim CV) przez Mondi Polska w aktualnym procesie rekrutacyjnym.

Zapoznałem się z obowiązkiem informacyjnym Mondi Polska. Podanie moich informacji jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo do wglądu, usunięcia lub poprawy podanych danych osobowych. Udzieloną wyżej zgodę mogę wycofać w sposób tak łatwy, jak jej wyrażenie