Geolog Inżynierski, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plCH2M - Geolog Inżynierski

W związku z dynamicznym rozwojem Globalnego Centrum Projektowego w Krakowie, aktualnie poszukujemy inżynierów geotechników, którzy będą częścią 400 osobowego europejskiego zespołu geotechnicznego. Rola będzie obejmować różne aspekty geotechniczne projektów, m. in. opracowywanie analiz geotechnicznych dla projektów z zakresu inżynierii transportu, gospodarki wodnej, infrastruktury i sektora portowo-morskiego. Oferujemy pracę stacjonarną z możliwością wyjazdów zagranicznych.

Geolog Inżynierski

Workplace: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: BIA0002XI

Zakres obowiązków:

  • Analiza warunków gruntowych posadowienia budowli i dróg
  • Przygotowanie opinii i dokumentacji geologicznych Wsparcie w uzyskaniu pozwoleń urzędowych do przeprowadzenia badań geologicznych
  • Wsparcie analiz projektowych fundamentów bezpośrednich i głębokich, stateczności skarp i zboczy, konstrukcji oporowych i wzmocnień gruntów
  • Ogólne projektowanie oraz przygotowywanie obliczeń geotechnicznych
  • Planowanie i nadzór robot rozpoznawania gruntów Współpraca z lokalnymi i zagranicznymi zespołami innych branż

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne/specjalność: geologia inżynierska
  • Minimum 4 lata doświadczenia w branży geologicznej
  • Znajomość oprogramowania do projektowania geotechnicznego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego Uprawnienia geologiczne kategorii VI i VII

Oferujemy:

  • Pracę przy międzynarodowych/długoterminowych projektach w firmie obecnej we wszystkich obszarach infrastruktury: od projektów miast o zrównoważonym rozwoju, poprzez budownictwo przemysłowe i transportowe, telekomunikację, gospodarkę wodno- ściekową, energetykę konwencjonalną i jądrową, po inżynierię środowiska
  • Pakiet benefitów uwzględniający prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, elastyczne godziny pracy
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych i współpracy z innymi branżami przy realizacji projektów o globalnej skali
  • Przyjazne środowisko pracy

Please enclose the following statement in your application: "I hereby agree for processing the following personal information strictly for the purposes of recruitment processes in accordance with the regulation for the protection of personal data, passed on 29.08.1997 (Dz.U. No. 133, item 883)".