Księgowy/ Księgowa z j.angielskim, Lublin - oferta pracy - GoldenLine.plGenpact - Księgowy/ Księgowa z j.angielskim

Oferta archiwalna

Hi Genpacteer to be,

Which is your biggest dream? How do you imagine your journey from now on? Ambition will certainly help you explore to the moon and back, we are sure of that, but doing so in a multicultural environment, surrounded by great people will make the experience memorable. At Genpact, young professionals can learn about accounting, procurement, customer service, while even upgrading their language skills. Sounds good, right?

Our colleagues have access to a wide range of learning and development opportunities, special discounts and subscriptions, insurances and wellbeing activities, while building solid knowledge on a wide range of activities.

Learn more about Genpact from www.genpact.com / www.youyourself.ro

Kindly please see our Privacy Notice for Employment Candidates:

Księgowy/ Księgowa z j.angielskim

Lokalizacja: Lublin

Region: lubelskie

Opis stanowiska:

  • Księgowanie i uzgadnianie sald na kontach;
  • Przygotowywanie płatności;
  • Czynności związane z zamknięciem miesiąca;
  • Sporządzanie raportów;
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z klientami
  • Praca w systemie SAP

Wymagania:

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
  • Doświadczenie w księgowości mile widziane;
  • Komunikatywność i otwartość na pracę w międzynarodowym zespole;
  • Dokładność i rzetelność;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Zanjomość MS Office w szczególności program Excel;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z system SAP.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Pracę na cały etat;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity(karta Luxmed, karta Multisport, dodatkowe dni urlopu, biking policy);
  • Możliwości rozwoju;
  • Program rekomendacyjny pracowników;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;