Ustawiacz w dziale szkła, Bolesławiec, Lwówek Śląski, Kraśnik - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Ustawiacz w dziale szkła

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Ustawiacz w dziale szkła

Miejsce pracy: Bolesławiec, Lwówek Śląski, Kraśnik

Nr. ref.: a0t5800000ZtMIkAAN

Obowiązki:

  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • nadzór nad procesem produkcji,
  • kontrola produkowanych wyrobów,
  • prowadzenie zapisów kontroli,
  • aktywny udział w pracach zespołu,
  • naprawa usterek zgodnie z kompetencją.

Wymagania:

  • podstawowa umiejętność obsługi suwmiarki będzie atutem,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku produkcyjnym lub podobnym,
  • nastawienie na rozwój i osiąganie wyników,
  • mile widziany dobry wzrok, zdolności manualne, zręczność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4-brygadowym.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat (po 8 h dziennie),
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie na start! Wraz z dodatkami i premią to ok. 3500 zł brutto miesięcznie, wzrastające wraz ze stażem pracy w firmie,
  • po okresie próbnym atrakcyjne benefity pozapłacowe,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i nowych umiejętności w renomowanym zakładzie, w Bolesławcu.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.