Główny Księgowy, Pszczółki - oferta pracy - GoldenLine.plPCB Service Sp. z o.o. - Główny Księgowy

Oferta archiwalna

PCB Service Sp. z o.o.

Jesteśmy średniej wielkości firmą usługowo-handlową o ugruntowanej pozycji na rynku. Współpracujemy z wieloma klientami z całego kraju i zagranicy. Stawiamy na pracę zespołową i zadowolenie klientów oraz naszych pracowników.

Główny Księgowy

Miasto: Pszczółki

Region: pomorskie

Opis stanowiska:

  • prowadzenie rachunkowości przedsiębiorstwa
  • wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi
  • dokonywanie wstępnej kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym, w tym:
  1. zapewnienia pod względem finansowym prawidłowości umów zawieranych przez jednostkę oraz przestrzegania zasad rozliczeń pieniężnych i ochrony wartości pieniężnych
  2. kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej

Wymagania:

znajomość programu Symfonia: handel, FK, kadry i płace, dobra znajomość języka angielskiego, umiejętność wykonywania bilansów miesięcznych i rocznych, bardzo dobra znajomość pakietu office, prawo jazdy
  • znajomość programu Symfonia: handel, FK, kadry i płace
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność wykonywania bilansów miesięcznych i rocznych
  • bardzo dobra znajomość pakietu office
  • prawo jazdy

Oferujemy:

  • umowę o pracę - po okresie próbnym na czas nieokreślony
  • pakiet medyczny
  • telefon służbowy
Poszukujemy osób z województwa pomorskiego gotowych do ewentualnej relokacji w okolice Tczewa lub Trójmiasta.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.