Mikrobiolog, Jaworzno - oferta pracy - GoldenLine.pljago pro - Mikrobiolog

Oferta archiwalna

Firma Jago-Pro istniejąca od 1992 roku,
zajmująca się produkcją aerozoli i produktów kosmetycznych,
poszukuje osoby na stanowisko:

Mikrobiolog

Miejsce pracy: Jaworzno

Region: śląskie

Opis stanowiska:

  • Pobieranie próbek do badań mikrobiologicznych,
  • Wykonywanie analiz mikrobiologicznych kosmetyków i wyrobów medycznych,
  • Monitorowanie czystości środowiska wytwarzania,
  • Odczyt i analiza wyników badań,
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem jakości.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mikrobiologia, biologia, biotechnologia lub pokrewne),
  • Znajomość technik laboratoryjnych z zakresu mikrobiologii,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Komunikatywność,
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy,
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet Office),
  • Chęć zdobywania wiedzy i rozwoju zawodowego,
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na zastępstwo,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Otwartą i przyjazną atmosferę w pracy.

CV należy przesyłać za pomocą