Księgowa/Księgowy, Kiełcz, Nowa Sól, Głogów, Zielona Góra - oferta pracy - GoldenLine.plKS Service - Księgowa/Księgowy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, zajmującego się gospodarowaniem odpadów przemysłowych i komunalnych oraz obsługą separatorów, poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowa/Księgowy

Miejsce pracy: Kiełcz, Nowa Sól, Głogów, Zielona Góra
Region: lubuskie
Numer ref.: KK/KIEŁ/112018

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie, dostosowane do umiejętności pracownika
  • pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach 8:00-16:00
  • bogaty zestaw benefitów
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach i kursach rozwijających kompetencje zawodowe

OCZEKIWANIA:

  • doświadczenie w pracy w obszarze księgowości w dużej firmie - minimum 2 lata
  • praktyczna wiedza z zakresu księgowości oraz przepisów podatkowych
  • umiejętność w pracy z programami zintegrowanymi (SAP)
  • mile widziana elastyczność w działaniu oraz umiejętność pracy w grupie
Praktyczna znajomość programu Excel i Word będzie dodatkowym atutem.

ZADANIA:

  • księgowanie zdarzeń gospodarczych oraz wyciągów bankowych, obsługa systemów multi-cash
  • obsługa kont rozrachunkowych
  • sprawowanie kontroli nad saldami kont bilansowych
  • czynny współudział w przygotowywaniu deklaracji VAT

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta:

-> wyślij swoją aplikację
-> zadzwoń i uzyskaj więcej informacji pod numerem telefonu: 91 430 27 24 :)