Manager sprzedaży, Gdynia - oferta pracy - GoldenLine.plGlobal Income - Manager sprzedaży

Oferta archiwalna

Global Income

Kim jesteśmy?

Global Income jest firmą zajmującą się dystrybucją e-commerce od 15 lat. W tym czasie obsłużyliśmy ponad 1 milion klientów w Polsce i za granicą. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży. Współpracujemy z ponad 100-tką partnerów handlowych, wraz z którymi zajmujemy się dystrybucją produktów najbardziej znanych producentów oraz marek własnych.

W związku z otwarciem nowej siedziby firmy poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

Manager sprzedaży

Miasto: Gdynia

Region: pomorskie

Opis stanowiska:

Za co będziesz odpowiedzialny/a:

  • rozwój i zarządzanie sprzedażą e-commerce

  • zarządzanie aukcjami na platformach aukcyjnych

  • bieżąca analiza rynku i trendów

  • monitorowanie i analiza rynków sprzedaży

  • opracowanie planów oraz celów sprzedaży e-commerce

  • dbanie o podnoszenie konkurencyjności ofert w obszarze e-commerce

Wymagania:

Czego wymagamy:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • umiejętności analitycznego myślenia

  • znajomość e-Commerce i SEO będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Co oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz wsparcie przy realizacji własnych pomysłów

  • prace w godzinach 800-1600, pięć dni w tygodniu w siedzibie firmy w Gdyni

  • prywatna opieka medyczna

  • prace w młodym zespole

  • zniżki pracownicze na produkty z naszej oferty