SPECJALISTA DS. OFERT I UMÓW, Katowice - oferta pracy - GoldenLine.plFerox - SPECJALISTA DS. OFERT I UMÓW

FEROX Energy Systems Sp. z o.o. jest firmą w pełni z polskim kapitałem, powstała w 1997 r. Na bazie podpisanych wieloletnich umów z General Electric dostarczamy na rynek Polski i krajów ościennych nowoczesne produkty, technologie oraz usługi serwisowe. Podstawowe sektory działania to energetyka oraz oil&gas, gdzie jesteśmy zdecydowanym liderem. Wieloletni i trwały rozwój firmy pozwolił na rozszerzenie aktywności na inne obszary przemysłu. Ferox Energy Systems Sp. z o.o. jest właścicielem firm z zakresu tzw. automatyzacji procesów produkcyjnych oraz specjalistycznych firm produkcyjnych.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. OFERT I UMÓW

Miejsce pracy: Katowice

Region: śląskie

Numer ref.: FES/REK/2018/11/20

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie wycen oraz ofert handlowych
  • kompleksowa obsługa uczestnictwa w postępowaniach przetargowych
  • przygotowywanie umów na usługi serwisowe i części zamienne
  • rozliczanie oraz archiwizacja ofert i umów
  • prowadzenie bazy danych podwykonawców i poddostawców
  • wsparcie operacyjne, administracyjne i logistyczne procesu ofert i umów
  • dbanie o prawidłowy przebieg informacji i dokumentów
  • bieżący monitoring procesów zleconych przez przełożonego
  • współpraca z pracownikami serwisu i innymi działami wewnątrz firmy

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w dziale serwisu
  • umiejętność dobrej organizacji pracy
  • zdolność pracy w zespole
  • dyspozycyjność
  • dokładność i sumienność

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia – stałe zatrudnienie, umowa o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników i zaangażowania
  • przyjazną atmosferę oraz ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku

Prosimy w dokumentach aplikacyjnych o zamieszczenie klauzuli

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FEROX Energy Systems Sp. z o.o., 40-599 Katowice, ul. Żeliwna 38, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. 2018 r. poz. 1000) oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku.”

Administratorem przekazanych danych osobowych jest firma FEROX Energy Systems Sp. z o.o., 40-599 Katowice, ul. Żeliwna 38. Dane osobowe zbierane są na zasadzie dobrowolności. Ma Pani/Pan prawo do ich korekty, jak również usunięcia.