Pracownik magazynowy, Augustów - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Pracownik magazynowy

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Augustów

Nr. ref.: a0t5800000Zszt9AAB

Obowiązki:

  • załadunki i rozładunki towarów,
  • kompletacja dostaw,
  • dbanie o porządek w magazynie.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 4-brygadowym na 3 zmiany,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • odpowiedzialność i sumienność,
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • posiłki regeneracyjne,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy po okresie próbnym.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.