PHP Developer (Symfony framework), Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plTeamQuest Sp. z o.o. - PHP Developer (Symfony framework)

Oferta archiwalna

TeamQuest Sp. z o.o.
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
TeamQuest Sp. z o.o. - Znajdź z nami pracę!

Naszym Klientem jest solidny polski software house z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu projektów o różnej wielkości dla firm niemal z każdej branży: systemów e-commerce, aplikacji na wszystkie platformy mobilne oraz Smart TV; wielokrotnie doceniany i polecany przez największych międzynarodowych producentów oprogramowania i sprzętu IT. Obecnie do zespołu firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

PHP Developer (Symfony framework)

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: GL201811/18110035

Deco

Obowiązki:
  • Programowanie w języku PHP z wykorzystaniem Symfony framework (znajomość framework'a Symfony nie jest wymagana na początku)
  • Praca przy projektach o różnych branżach dla znanych polskich i zagranicznych firm (70% rozwoju, 30% utrzymania)
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych
Wymagania:
  • Minimum 1,5 roku doświaadcczenia na stanowisku programisty PHP
  • Dobra znajomość PHP 5 lub 7
  • Umiejętność projektowania aplikacji klient-serwer opartych na http, Web Services, REST, JSON lub XML
  • Znajomość środowiska Linux i operacji konsolowych (bash)
  • Znajomość systemów kontroli wersji (GIT/SVN)
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Znajomość i doświadczenie w Symfony framework
  • Znajomość JavaScript, AngularJS, NodeJS;
  • Znajomość EzPublish, Yii framework.
Oferujemy:
  • Pracę w nowoczesnych technologiach
  • Duży poziom samodzielności i możliwość realizowania własnych rozwiązań
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wygodną lokalizację biura z bezpłatnym parkingiem
  • Rodzinną atmosferę w pracy