Specjalisty ds. Sprzedaży, Lublin - oferta pracy - GoldenLine.plTranstools - Specjalisty ds. Sprzedaży

Firma Transtools Sp. z o. o. z Lublina produkująca wysokiej jakości elementy hydrauliki siłowej oraz narzędzia hydrauliczne i pneumatyczne dla przemysłu poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalisty ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Lublin
Region: lubelskie

Opis stanowiska Pracy:

  • Bieżąca obsługa klientów - przyjmowanie i realizacja zamówień w zintegrowanym systemie informatycznym, dbałość o terminowość i kompletność dostawy
  • Pozyskiwanie informacji o przetargach/aukcjach/zapytaniach ofertowych  ogłaszanych przez potencjalnych klientów poprzez systematyczne śledzenie ich stron internetowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych, przetargowych w formie  elektronicznej  i/lub tradycyjnej  oraz czynny udział w licytacjach/aukcjach elektronicznych
  • Pomoc w organizacji akcji marketingowych wspierających sprzedaż

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • dobra organizacja czasu pracy, staranność, komunikatywność
  • znajomość pakietu MS Office i MS Excel
  • prawa jazdy kat. B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu

Oferujemy:

  • zatrudnienie czasowe (1,5 roku) - umowa o pracę
  • szczegółowe wdrożenie w obowiązki
  • oferujemy szkolenie z zakresu obsługi  programu  klasy ERP
  • praca na pełen etat ( od poniedziałku do piątku , godz. 7.00-15.00 lub 8.00-16.00)
  • szansa na rozwój zawodowy  oraz zdobycie  wielu nowych umiejętności

Informacje o firmie na stronie www.transtools.pl

Aplikacje (CV, list motywacyjny wraz ze zdjęciem wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych  osobowych w ofercie pracy  dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji prowadzonego przez Transtools Sp. z o.o.) prosimy przesyłać w terminie 7 dni od daty ukazania się ogłoszenia za pomocą przycisku aplikowania.

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Transtools Sp. Z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Gospodarcza 29. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się  tylko z wybranymi osobami.